Гелі під апаратну косметологію
Апаратна методика на шкірні покриви обличчя і тіла стала найкращою альтернативою для деяких пластичних операцій. Якщо раніше метод застосовували виключно у терапевтичній та лікувальній медицині, то сьогодні його активно використовують у багатьох косметичних салонах.
Косметика для апаратних процедур — вирішення проблем зі шкірою
Апаратна косметологія передбачає механічну дію на шкірні покриви із застосуванням фізіотерапевтичного обладнання та спеціальних апаратних засобів. Інноваційна методика позитивно впливає на епідерміс, уповільнює старіння клітин, сприяє їхній регенерації. Є низка прямих показань щодо її проведення, зокрема:
- корекція овалу обличчя;
- підтяжка шкіри;
- наявність акне, рубців, шрамів, розтяжок;
- пігментація шкіри;
- набряклість та застій лімфи;
- варикозне розширення вен.
Процедури із застосуванням мікрострумів передбачають прямий контакт шкірного покриву зі спеціальним апаратом — маніпулою. Тому потрібно, щоб епідерміс був добре зволожений та забезпечував легке ковзання. Однак звичайний зволожуючий засіб швидко вбирається і виникає необхідність застосування спеціальної косметики.
Спеціалізовані гелеподібні засоби легко наносяться, рівномірно розподіляються по всій оброблюваній поверхні, мають терапевтичні властивості.
Проблема
|
Приблизний склад
|
Старіння шкіри, підтяжка обличчя, корекція овалу
|
На основі гіалуронової кислоти
|
Усунення шрамів та рубців
|
Мінерали, гормональні речовини, натуральні ефірні олії
|
Лікування акне, усунення пігментації
|
З екстрактами та витяжками лікарських рослин, відбілюючі компоненти |
Гель для обличчя апаратний: застосування та склад
Гелі-провідники використовують у косметології для проведення будь-яких процедур, які передбачають вплив на епідерміс електричних та радіохвиль, світлового випромінювання, ультразвуку. Зокрема, такі струмопровідні засоби застосовують для:
- лазерного омолодження обличчя;
- мікрострумової терапії;
- ультразвукового масажу;
- електростимуляції;
- гальванізації;
- мезотерапії.
До складу апаратних гелів входить багато компонентів. Але базовими виступають такі:
- Гіалуронова кислота. Молекули гіалурону притягують і утримують вологу. Шкіра після нанесення такого засобу перестає лущитися, набуває здорового і сяючого вигляду.
- Провідники. До них відносяться рослинні та мінеральні олії, які не піддаються руйнуванню під впливом струму та ультразвуку.
- Спеціальні компоненти, які підбирають з урахуванням очікуваного ефекту та технології косметологічної процедури, що застосовується.
Придбати якісні апаратні гелі можна в нашому інтернет-магазині ГрінХелс. Фахівці у косметологічних салонах Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та інших міст проводять процедури апаратної терапії із гелями GreenHealth. Вся наша продукція належно сертифікована, характеризується оптимальними показниками ціна-якість.
Види гелів-провідників
Усі гелі для апаратних процедур умовно поділяються на 2 групи:
- Універсальні. Вони підходять для будь-яких маніпуляцій. До їхнього складу входять, як правило, нейтральні компоненти, завдяки чому такі засоби мають широке застосування. Головний недолік таких продуктів — відсутність індивідуального підходу.
- Спеціальні. Досвідчений косметолог самостійно підбирає гель для кожного клієнта окремо. При цьому орієнтується на низку індивідуальних особливостей — тип шкіри, складність естетичної проблеми, вид конкретної процедури та обраної технології.
Правильно підібраний апаратний гель дає наступні результати:
- посилює ефективність методики;
- мінімізує ризик ушкодження шкірних покривів;
- активізує мікроциркуляцію крові;
- нормалізує водний баланс.
Апаратна терапія — це ще один крок у сучасній косметології. Немає сенсу сумніватися в її ефективності. Однак, для найкращого результату важливо знайти кваліфікованого спеціаліста, який має в цій галузі достатні знання та досвід проведення подібних маніпуляцій.