Засоби для шкіри навколо очей

Шкіра довкола очей вимагає специфічного догляду, адже це досить делікатна зона. Тут часто утворюються зморшки, тому що на цю область припадає значне мімічне навантаження. Для цієї частини обличчя треба ретельно підбирати та правильно використовувати спеціальні б'юті-продукти.

Сортувати по:
Локальний засіб-міорелаксант «NoWrinkles-L»
Локальний засіб-міорелаксант «NoWrinkles-S»
Догляд навколо очей з гіалуроновою кислотою (18+)
Догляд навколо очей з пептидами (25+)
Догляд навколо очей з пептидами та огірковою олією (35+)
Догляд навколо очей з пептидами і стовбуровими клітинами (40+)
Догляд навколо очей з пептидами і стовбуровими клітинами (50+)

Шкіра довкола очей вимагає специфічного догляду, адже це досить делікатна зона. Тут часто утворюються зморшки, тому що на цю область припадає значне мімічне навантаження. Для цієї частини обличчя треба ретельно підбирати та правильно використовувати спеціальні б'юті-продукти.

Навіщо застосовувати крем для шкіри навколо очей

Різні компанії виготовляють дуже багато косметичних засобів для обличчя. Це може бути продукція для зрілої чи зовсім молодої шкіри, чутливої чи нормальної. Багато хто вважає, що цілком достатньо використовувати один бюджетний продукт для обличчя, і він упорається з усіма проблемами. Чи потрібна окремо косметика для періорбітальної області чи це лише спосіб заробити на споживачах?

Існує помилкова думка, що виробник просто робить тюбики меншими, але при цьому підвищує ціни.

Справа в тому, що періорбітальна зона особлива, адже епідермальний шар там тонший, він більш уразливий. Тому йому потрібен спеціальний догляд. У засобах повинні бути високоякісні гіпоалергенні поживні частинки, активні інгредієнти. Їх з'єднують за формулами, які відрізняються від формул засобів для всього обличчя. Фахівці та користувачі відзначають високу ефективність засобів, які виробляють на основі зворотної ламелярної емульсії. Такі продукти мають омолоджуючу, підтягуючу, пом'якшувальну та розгладжуючу дії.

Засоби для періорбітальної області з фосфоліпідами виконують такі функції:

  • Захист від темних кіл, профілактика появи мішків.
  • Боротьба з сухою шкірою. Зволожена шкіра буде з меншою кількістю дрібних зморшок.
  • Антиейдж догляд. З віком у проблемній зоні з'являються глибокі складки, мімічні заломи.
  • Перешкоджають згубному впливу агресивних факторів. Захистять від перепадів температур, сонячних променів, поганої екології.
  • Мають світловідбивний, терморегулюючий ефект.

Ефективність та багатофункціональність залежить від складу конкретного комплексу. Тому перед тим як вибрати чим ви користуватиметеся, визначте для себе існуючі проблеми та причини їх появи.

  • Невеликі «гусячі лапки» можуть виникати внаслідок активних мімічних рухів.
  • З часом пружність епідерми стає гіршою через незворотні вікові зміни.
  • Синці та кола з'являються через хронічну втому, генетичну схильність, неправильне харчування. Синці можуть бути також наслідком тонкої та виснаженої шкіри.
  • Набряки виникають через порушення роботи нирок. У цьому разі повіки стають одутлими, які контур нечітким. Хороший протинабряковий ефект дають натуральні інгредієнти (ромашка, вітамін Е, алоє вера).

Професійна косметика на основі фосфоліпідів допоможе позбутися набряклих повік та інших проблем.

Ефективність крему під очі від зморшок

Часто буває, що жінки приблизно після 40 років починають активно намагатися позбутися зморшок і зміцнювати контур повік. Але чи буде у цьому віці результативний догляд? Можливо потрібно починати доглядати обличчя у 25 чи 30 років?

Фахівці ГрінХелс вважають, що дія косметики залежить від того, як саме з'явилися зморшки. Якщо це вікові зміни, то хороший засіб для ламелярії допомагає вирішити цю проблему. Важливо лише правильно його вибрати та почати використовувати до того, як проблема стане очевидною. Комусь потрібно починати після 35 років, а комусь важливо підбирати крем у молодшому віці.

Поява мімічних складок і темних кіл пов'язана з активною роботою м'язів обличчя, якщо шкіра суха. У такому випадку навіть найдієвіший препарат не зможе повністю прибрати такі вади. Розгладжуючий ефект все ж таки буде, як і можливість позбутися глибоких зморшок.

Час початку використання б'юті-комплексів залежить від спадковості, впливу зовнішніх факторів, типу дерми та інших причин. Також існують різні види косметики, кожен із яких виконує свою функцію. Ціна на продукти GreenHealth, які сприятливо впливають на проблемну зону, доступна широкому колу користувачів.

Коли і кому застосовувати крем від мішків та набряків під очима

Нанесення косметики обов'язково починають тоді, коли з'явилися мішки чи набряки. Але краще запобігти синцям чи зморшкам заздалегідь. Загалом немає точної інструкції використання такої супер продукції для профілактики, адже всі рекомендації є індивідуальними. Але косметологи все ж таки дають загальні поради:

  • чоловіки та жінки за наявності сухої, чутливої, тонкої епідерми починають використовувати косметичні товари якомога раніше;
  • після 18 років наносять зволожуючу косметику на повіки та навколо них, навіть якщо немає жодних патологічних проявів;
  • обов'язково потрібно регулярно застосовувати комплекси проти набряків та зморшок, якщо вони вже з'явилися.

Протипоказань до використання ламелярних сполук немає. Технологи GreenHealth розробили формулу, яка підходить навіть людям із розацеа та алергією. Найкращий і ефективний препарат, який вибирають з урахуванням типу епідерми та індивідуальних особливостей.

Що входить в антивіковий крем-ліфтинг під очі

Як вибрати найкращий антивіковий ліфтинг для періорбітальної зони? Спочатку визначте, який ефект від використання косметики вас влаштовує. Потім зверніть увагу на вміст, а саме активні інгредієнти.

  • Сухість усувають гіалуронова кислота, сквалан, гліцерин.
  • Контур повік зміцнюють натуральні рослинні екстракти.
  • Зволожуючий догляд можливий завдяки альфа-гідрокислотам та гіалуроновій кислоті.
  • Посиніння під очима і темна область навколо них з'являються з багатьох причин. Борються з такими проявами: кофеїн, ретинол, вітаміни, ніацинаміди, тригліцериди.
  • Набряклі повіки приводять у норму кофеїн, екстракти огірка, водоростей, ромашки.

Якщо вік користувача 45+, то краще купити ламелярний продукт із рослинними стовбуровими клітинами. Він протизапальний, перешкоджає набрякам, бере участь у регенерації епідермального шару.

Креми для різних вікових груп

Ні для кого не секрет, що б'юті-комплекс для обличчя потрібно наносити у різному віці, ними мають користуватися чоловіки та жінки. Підбирають їх залежно від індивідуальних особливостей дерми та видів вікових змін.

Після 25

Перші «гусячі лапки», набряклі повіки, темні кола можна помітити вже після 18 років. Тому після 25 фахівці GreenHealth вже рекомендують пом'якшуючий догляд. Продукти ГрінХелс вважаються найкращими на українському ринку б'юті продуктів. Вони будуть результативно боротися з проблемами, що починаються.

Після 30

Шкіра стає сухою і трохи зморшкуватою вже після 30 років. Це пов’язано зі скороченням синтезу колагену і еластину, отже з втратою вологи. У такому разі хороший результативний комплекс пом'якшує та захищає клітини від окисного процесу. Тому треба вибрати ті засоби, які містять вітаміни та антиоксиданти.

Після 35

Дерма в зоні після 35 років вимагає ще більшого зволоження, ніж раніше. Тому при покупці засобів обов'язково ознайомтеся з переліком компонентів. Серед інгредієнтів мають бути олії, екстракти різних рослин, гіалуронова кислота, ретинол, пептиди, колаген.

Після 40

Вибрати найкращий товар після 40 років досить складно. В епідермальному шарі зменшується кількість естрогену, через що він стає менш пружним та щільним, знижується його регенеративна здатність. Тому потрібен особливий догляд, формула має містити ретиноїди, пептиди, вітамін С.

Після 45

Тургор тканин стає слабким, складки помітнішими, а контури обличчя менш чіткі. Також частіше з'являються темні кола, набряклість, пігментація. Хороший антивіковий препарат для категорії 45+ має містити кофеїн, гіалуронову кислоту, проксилан, вітаміни, екстракти рослин.

Після 50

Зморшки стають помітнішими, а епідерма стрімко втрачає пружність. Склади для людей цього віку мають комплексний вплив, усувають наявні проблеми, запобігають появі нових вад. Вони містять поживні та зволожуючі компоненти.

Як працює зволожуючий крем під очі

Більшість споживачів обирає засоби, що омолоджують. Але фахівці ГрінХелс рекомендують насамперед купити суперзволожуючий ламелярний. Адже періорбітальна область потребує постійної уваги практично у будь-якому віці.

Основні функції зволожуючих ламелярних товарів ГрінХелс:

  • збагачення вологою проблемної зони та уповільнення її втрати;
  • підтримка тургора;
  • захист від ультрафіолету та інших кліматичних впливів;
  • зняття запалення, профілактика появи подразнень та висипань;
  • боротьба з набряками.

Постійне застосування зволожуючого ламелярного продукту дозволяє зробити контур повік міцним і більш вираженим, а дерму еластичною. До того ж, такі косметичні продукти включають найбільш делікатні інгредієнти. Клієнти з чутливою та проблемною шкірою можуть сміливо користуватися засобами на основі фосфоліпідів, оскільки в них немає агресивних компонентів.

Як використовувати живильний крем під очі

Зволожуючі суміші наносять регулярно, адже періодичне застосування не дасть потрібного результату. Перед початком застосування ламелярного комплексу потрібно ретельно очистити епідерму. На ній не повинно бути слідів макіяжу, жирного блиску.

  1. Візьміть невелику кількість вмісту тюбика і розігрійте його теплом своїх пальців.
  2. Легкими масажними рухами утріть у шкіру.
  3. Почніть із зони під бровами, а потім рухайтеся від внутрішнього очного кута до зовнішнього.
  4. Найбезпечніше робити нанесення безіменним пальцем, адже він слабший, а значить не чинитиме сильний тиск на ніжну дерму в періорбітальній зоні.

Всі засоби, які виготовляють за принципом зворотної емульсії ламелярної, вимагають часу експозиції. Тому після їх нанесення потрібно почекати якийсь час, а потім виходити на вулицю. Найкраще користуватися кремом навколо очей перед сном. У цьому випадку часу для того, щоб крем добре увібрався в шкіру буде достатньо.

Інтернет-магазин GreenHealth.com.ua