INCI: Alginate, Diatomaceous Earth, Scutellaria Baicalensis extract, Saxifraga Sarmentosa extract, Morus Bombycis Root Extract, Vitis Vinifera juice
Країна виробник: Франція
Умови використання: 1 частина альгінатної маски (1-1,5 ч.л. альгінатної маски) та 3 частини води (t 20° C )
Умови зберігання: зберігати в сухому та прохолодному місці.
В даний час альгінатні маски широко використовуються в салонних програмах догляду за обличчям та тілом. Свою назву вони отримали завдяки тому, що їх основою є повні альгінати - солі альгінової кислоти, які видобуваються з деяких видів морських водоростей і не зустрічаються в жодній наземній рослині.
Шоломник байкальський. Цінна лікарська рослина з унікальними лікувальними властивостями, ендемік Даурської екосистеми
Входить до першої десятки найпопулярніших лікувальних рослин Східних медицин (тибетської, китайської, корейської, монгольської, аюрведи). Введено до державної фармакопеї РФ.
В даний час, через унікальні лікувальні властивості, став об'єктом вивчення медичною наукою геронтологією. Геронтологія - наука, що вивчає біологічні, соціальні та психологічні аспекти старіння людини, її причини та способи боротьби з ним (омолодження).
У шоломнику знайдено флаваноїди (байкалін, байкалейн, лютіолін, скутеллареїн), алкалоїди, дубильні речовини, ефірні олії, пірокатехін та ін.
Коріння шоломника накопичує життєво важливі мікроелементи: марганець, мідь, цинк, кобальт, молібден, йод, селен.
Терапевтична лікувальна дія препаратів коренів щілинника аналогічна дії, що досягається методиками стимуляції активних точок (акупунктури та ін.).
Екстракт шоломника зміцнює та розширює кровоносні судини.
Зміцнює тургор шкіри, посилюючи природні процеси вироблення колагену та еластину.
Знімає запальні процеси, заспокоює шкіру, захищає її від негативного УФ впливу та зовнішніх негативних факторів, має протипухлинну дію.
Має легку дію, що відбілює, регенерує, регулює вироблення шкірного сала.
Сік винограду. Багатий на поліфеноли, містить безліч органічних кислот. Суміш яблучної, винної та гліколевої кислот видаляє ороговілі частинки, має відбілюючу властивість.
Виноградний сік має бактерицидні властивості. Тому відмінно підходить для шкіри, що потребує зняття запалень. Дубильні речовини у складі соку винограду знижують активність сальних залоз та надають матовості шкірі.
Підходить і для сухої шкіри - надає зволожуючу, заспокійливу дію, додасть свіжого кольору шкірі і розгладить дрібні зморшки.
Потрапляючи до нашого організму, поліфеноли контролюють і нормалізують процеси обміну речовин на клітинному рівні, і, як показують численні наукові дослідження останніх років, їх позитивний вплив важко переоцінити. Поліфеноли можуть поглинати та нейтралізувати вільні радикали та зупиняти ланцюгові реакції.
Сік винограду містить і ресвератрол. Косметичні засоби, що містять ресвератрол, підтримують пружність шкіри, перешкоджають втраті еластичності шкірного покриву, стимулюючи ріст колагенових волокон, пригнічує ріст пухлин.
Екстракт коріння шовковиці. З сушеної кори кореня шовковиці виходять фенілхромони - речовини, описані в китайській та японській фармакопеях і широко використовуються в косметології. Вони мають сильний відбілюючий ефект і здатні запобігти появі пігментних плям. Крім цього, вони мають протизапальні властивості і інтенсивно зволожують шкіру.
У ньому міститься бензофуранове з'єднання, здатне впливати на пігментацію шкіри, гальмувати утворення меланіну. Ця сполука виступає як інгібітор ферменту тиразинази (ензиму, що відповідає за утворення меланіну). Екстракт шовковиці дає змогу ефективно регулювати порушення пігментації. Це компонент з ефективністю відбілювання в десятки разів більше, ніж у гідрохінону. Завдяки своєму складу забезпечує антиоксидантну дію та перешкоджає розвитку нейрогенного запалення. Зміцнює стінки капілярів, впливає на активність деяких ферментів та стимулюють синтез колагену. Успішно бореться з пігментацією, старечими плямами на обличчі та тілі.
Екстракт каменяломки. Покращує мікроциркуляцію крові в шкірі, відбілює та перешкоджає виробленню меланіну та накопиченню фарбуючих пігментів, що є однією з причин утворення темних кіл під очима.
Результати при курсі процедур із застосуванням цих масок досить хороші та стійкі. Після одноразового сеансу ефект може зберігатися до 4-х днів, за умови правильного накладання масок. Маска повинна бути рівномірно накладена, мати рівні краї, не розтікатися, щільно прилягати до шкіри, не рватися і не кришитися при знятті.
Рекомендований курс – 10 днів.
Протипоказаннями є онкологічні захворювання та індивідуальна непереносимість.
Спосіб застосування:
Розвести порошок альгінатної маски у невеликій кількості води або гідрозолю до консистенції негустої сметани. Наносити на чисту особу (тіло) товстим шаром. Обов'язково слідкувати за тим, щоб на всю поверхню шкіри маку наносилася товстим шаром. Рекомендується перед нанесенням маски накласти на обличчя активну сироватку (розчин колагену та гіалуронової кислоти, ін. активи або екстракти). До порошку альгінатної маски можна додавати сухі екстракти.
Особливості застосування альгінатних масок
Написати відгук