Гелі для вмивання

Сортувати по:
Пінка для вмивання поліамінокислотна "AZELAIC ACID"
Топ продажів new.png
Пінка для вмивання поліамінокислотна "TRANEXAMIC ACID"
Топ продажів new.png
Пінка для вмивання поліамінокислотна "PINK DELICATE"
Топ продажів new.png
Гель для вмивання для жирної та комбінованої шкіри
Топ продажів
Гель для вмивання для сухої чутливої шкіри
Топ продажів
Молочко для зняття макіяжу «ProRenew»
Топ продажів
Гель для вмивання "Tremeline"
Гель для вмивання із лактобіоновою кислотою
Топ продажів
Гель для вмивання "Multi-Acid"
Топ продажів

Виробники косметики створили надзвичайно багато якісних засобів для вмивання. Кожен із них унікальний, має свої переваги та недоліки.

Гелі для вмивання та їх особливості

Гель для вмивання — некомедогенний та себорегулюючий. Це означає, що він ефективно очищає обличчя від сального блиску та білкових відкладень, розрихлює комедони та перешкоджає їх появі. До складу зазвичай входять різні кислоти (саліцилова, молочна, гліколева та інші), вода, сечовина, гліцерин, водорозчинна рицинова олія, ПАВи.

Ці рідини виготовляють без спирту для більш дбайливого догляду. Амфотерні та неіоногенні ПАР діють максимально делікатно. Засоби з такою формулою застосовують для найчутливішої шкіри, навіть з розацеа та нейронними видами алергії.

Компоненти б'юті продукту діють максимально ефективно. Для сильно зневодненої або виснаженої дерми ця продукція забезпечить відновлювальний ефект.

Застосовувати косметику досить легко. Гель, що злегка піниться, наносять масажними рухами. Через деякий час змивають теплою водою.

Очищаючі гелі для обличчя: переваги засобів для вмивання

Вибрати косметику для зрілої та молодої шкіри не так просто. Крім того, багато хто не знає про всі її плюси. Більшість косметологів буквально обожнюють такі засоби і зовсім недарма. Вони швидко зволожують шкірний покрив та діють у тих місцях, де є певні проблеми, якщо у засобі додатково будуть присутні кислота, цинк, вітаміни.

У чому переваги гелів для вмивання GreenHealth:

  • Компанія випускає рідини для певних типів епідерми та універсальні. Клієнт може купити продукт, навіть не знаючи свого типу шкірного покриву.
  • Одночасна ензимна, відбілююча, зволожуюча дія.
  • Вітаміни та натуральні інгредієнти відновлюють природний захист.
  • Інгредієнти максимально взаємодіють із жировим шаром епідермісу, регулюють водний та кислотний баланс. Це важливо для вікової епідерми або дуже нестабільної та слабкої.
  • Економна витрата. При щоденному використанні продукту вранці та ввечері його вистачить надовго.

Переваг справді багато. Але скільки коштують такі товари? Порівняно висока ціна обумовлена складною технологією виробництва та високою собівартістю компонентів. Однак з урахуванням високої ефективності продукту та його малої порційної витрати, співвідношення ціни та якості — ідеальне.

Засоби для очищення, натуральні та безсульфатні

Косметика GreenHealth належить до дерматологічної групи. Це свідчить про її натуральність. Продукцію виготовляють без сульфатів, парабенів, хімічних ароматів, барвників. Такий склад дозволяє засобам ефективно діяти та боротися з ушкодженнями шкірного покриву.

Відомо, що сульфати проникають в епідерміс та порушують захисний бар'єр. Тому безсульфатний продукт повністю безпечний.

До складу зазвичай входять різні натуральні олії та кислоти, вода, гліцерин, витяжки з рослин (ромашка, волошка, звіробій) та інші природні компоненти.

Засоби від акне

Висипання на обличчі часто турбують підлітків, але також вони з'являються у зрілому віці. Б’юті-продукти для вмивання використовують проти акне.

Поява висипки зумовлена надмірною роботою чоловічих гормонів. Це призводить до стимулювання вироблення шкірного сала та закупорки сальних залоз, тому з'являються комедони. Якщо ж у закупорених порах розмножуються бактерії та мікроби, то виникають вугрі.

Умивалки ефективно очищають епідерміс від шкірного сала та відкладень білка. Вони розм’якшують утворення та боряться з постакне. Продукція підходить для всіх типів шкіри, а також як антивікові засоби.

Як використовувати умивалки для обличчя від прищів

Профілактика і боротьба з акне містить кілька важливих етапів. Насамперед треба з'ясувати, чому з'являються прищі та спробувати ліквідувати проблему. Важливо також не забувати про особисту гігієну, а саме:

  • вмиватися теплою водою;
  • періодично використовувати маски;
  • підтримувати кислотно-лужний баланс шкірного покриву (зрідка очищати обличчя засобами з кислотами (саліцилова, гліколева);
  • придбати ефективний гель для регулярного використання.

Косметика для вмивання GreenHealth – одна з найкращих проти висипань та камедонів. Пінку наносять 1-2 рази на добу, а змивають не відразу, адже вона має увібратися. Використовуйте щонайменше протягом 1-2 місяців для стійкого результату.

Гелі для вмивання для чоловіків

Помилково вважають, що чоловікам не потрібен особливий догляд за обличчям. У магазинах давно є лінійки б’юті-продукції для сильної статі, і це не просто маркетинговий хід.

Чоловічій дермі важливо надавати більше поживних речовин, адже через щоденне гоління вона достатньо вразлива. Також шкірний покрив чоловіків має більше сальних залоз, а тестостерон обумовлює їхню активну роботу. Тому епідерма часто може бути жирною, а значить з вуграми та комедонами. Найкращий спосіб боротися з висипаннями та подразненнями — використовувати очищаючі б'юті-продукти. Чоловічі умивалки бажано використовувати двічі на день, вранці та ввечері.

Навіщо потрібна умивалка для підлітків?

Підлітки нерідко стикаються зі шкірними висипами. У підлітковому організмі активізуються гормони, які запускають інтенсивну роботу сальних залоз. Через це з’являються багато прищів. Серед підліткового б'юті-набору обов'язково повинні бути умивалки, а також зволожуючі та сонцезахисні креми, маски і навіть лікувальні мазі.

Засобами для обличчя потрібно користуватись вранці для м'якого та делікатного очищення. Увечері дівчата використовують пінку для зняття макіяжу, а юнаки для видалення забруднень, що накопичились за день. Головні вимоги до якісних косметологічних продуктів для підлітків – ефективність та натуральність.

Засоби для вмивання різних типів шкіри

Стан епідермісу буває різним, залежить від зовнішніх факторів та подразників. Потрібно підбирати косметику для очищення з урахуванням індивідуальних особливостей. Дерматологи виділяють кілька типів епідерми: жирна, чутлива, суха, проблемна, комбінована.

Для жирної шкіри

Власники жирного типу шкіри часто стикаються з комедонами чи акне. Такі проблеми виникають ще у юному віці. Чоловікам і жінкам після 30 років також доводиться боротися з розширеними порами. Тому важливим процесом стає періодичне очищення обличчя. Умивалки звужують пори, знижують активність сальних залоз, забезпечують якісний догляд за чоловічою та жіночою дермою різного віку. Гель і молочко для вмивання мають низку особливостей, які важливі для власників жирного типу епідерми:

  • Кислотність близька до фізіологічної.
  • Наявність себорегуляторів у складі (сірка, цинк та інші), які уповільнюють роботу сальних залоз.
  • Збагачення натуральними зволожувачами, зокрема кислотами, фізіологічними ліпідами.

Гель, який дає невелику піну, також підходить для жінок у період менструації, коли висипів стає більше.

Для чутливої шкіри

Чутлива дерма не здатна захищатися від різних чужорідних речовин та компонентів, що проникають ззовні. Власники такого типу шкіри помічають, що вона може реагувати на звичайні подразники, які для інших людей не становлять небезпеки. Через таку вразливість втрачається велика кількість вологи.

Для чутливої та проблемної епідерми максимально важливий щоденний догляд. Однак, не всі засоби можна використовувати, оскільки вони можуть зашкодити. Із регулярним очищенням чудово справляються рідини для вмивання GreenHealth:

  • делікатне очищення ороговілого шару;
  • додаткове живлення;
  • кондиціювання, що особливо актуально для сухої чутливої епідерми;
  • зменшення почервоніння і висипання.

Умивалки для обличчя GreenHealth допомагають чутливій дермі здійснювати всі основні фізіологічні процеси.

Для сухої шкіри

Рідини та креми для сухої шкіри виконують найважливішу функцію – зволоження. Вони швидко відновлюють жировий шар, оскільки подібні до його структури.

При щоденному догляді вмиватися з гелем треба кілька разів на день. Нанести на обличчя, злегка промасажувати, щоб утворилася невелика пінка. Потім зачекати деякий час для досягнення максимального ефекту і змити проточною водою. Б’юті-продукти GreenHealth мають пролонговану дію.

До складу входить широкий спектр натуральних олій, екстрактів. Вони не лише зволожують сухий шкірний покрив, але насичують його необхідними вітамінами та мікроелементами. Найкраща косметика ГрінХелс може знадобитися, якщо шкіра іншого типу стає сухою через вплив зовнішніх подразників (вплив кондиціонера у приміщенні, сонця, вітру).

Технологи нашої компанії підбирають усі компоненти таким чином, щоб вони стимулювали відновлювальний процес. Лінійка цієї продукції відноситься до бюджетних, оскільки доступна споживачам із середнім рівнем доходів.

Для проблемної шкіри

У дерматології проблемною вважають ту дерму, яка має низку косметологічних патологій. Сюди можна віднести сухість, підвищену сальність, безпричинну появу висипів, а також незворотні вікові зміни. З урахуванням цих факторів підбирають універсальну продукцію, що вирішує декілька проблем одночасно.

Найефективніші засоби компанії ГрінХелс — це бюджетний варіант з урахуванням хорошої якості та високої результативності.

Умивалки для проблемної дерми поєднують кілька функцій:

  • покращення загального стану епідермісу;
  • зволоження;
  • живлення;
  • загоєння;
  • розгладжування постакне;
  • профілактика появи висипів різного характеру

Будь-який продукт містить декілька екстрактів та масел, завдяки яким виходить живильний та зволожуючий ефект. До того ж, їх легко застосовувати в домашніх умовах на постійній основі.

Для комбінованої шкіри

Комбінований тип ― це поєднання особливостей жирної та сухої епідерми. У такому разі блискучою, схильною до утворення прищів, буде зона носа, підборіддя, чола. Інша частина особи відноситься до сухого, іноді нормального типу.

Рідину для вмивання GreenHealth потрібно застосовувати не рідше одного разу на день. Догляд може бути частковим. Це означає, що її наносять лише на проблемні ділянки. Але все ж таки ефективніше застосовувати для всіх зон, у тому числі нормальних.

Перед нанесенням слід вмиватися водою. Потім масажними рухами втирають гель до утворення легкої пінки.

Трапляються такі випадки, що дерма підлітка вважається комбінованою, але після завершення пубертатного періоду її вигляд змінюється. У такому разі треба якийсь час використовувати один б'юті-засіб для вмивання, а потім уже підібрати інший. Очищаюча рідина допомагає звузити пори, запобігає появі вугрів і бореться з комедонами.

Замовляйте якісну косметику GreenHealth. Порадуйте себе якісними, високоефективними засобами нашої компанії.

Інтернет-магазин GreenHealth.com.ua